Incepand cu anul scolar 2022-2023 vom avea o clasa de a IX-a "STIINTELE NATURII" si doua grupe de gradinita (romana si maghiara).

TRENDING COURSES

Your chance to be a trending expert in IT industries and make a successful career after completion of our courses.

BOOKS & LIBRARY

Masterstudy is one of the world’s busiest public library systems, with over 10 million books, movies and other items to borrow.

CERTIFIED TEACHERS

Get professional education and reliable consultation by our team of certified teachers and instructors.

CERTIFICATION

Upon successful completion receive a certificate showing your achievement for completing one of our rigorous classes.

POPULAR COURSES

CENTER ACHIEVEMENTS

Here you can review some statistics about our Education Center

Foreign followers
Classes complete
Students enrolled
Certified teachers

RECENT POSTS

04
mai
INFORMAȚII ADMITERE CLS a IX-a PROFIL TEOLOGIC

NR LOCURI DISPONIBILE : 24 Pentru admitere la profilul vocational, specializarea teologie adventistă, înscrierile la probele de aptitudini se vor face în perioada 16-17 mai pe baza transmiterii unui email la liceulmaranatha@gmail.com, conținând  : Anexă la fișa de înscriere pentru proba de aptitudini pentru liceu vocațional-în original- de la școala de proveniență, certificat de nastere […]

Posted in: Admitere 2022, Noutati,
04
mai
INFORMAȚII ADMITERE CLS a IX-a PROFIL REAL  –  ȘTIINȚE ALE NATURII

NR LOCURI DISPONIBILE : 26 Pentru admitere la probilul real- specializarea științe ale naturii, admiterea se va face pe baza de repartizare computerizată, în perioada completării opțiunilor de către elevii claselor a VIII-a. Pentru acest profil nu se va sustine proba de aptitudini, repartizarea fiind efectuată strict pe baza opțiunilor elevilor, iar după admitere se […]

Posted in: Admitere 2022, Noutati,
04
mai
Criterii de departajare pentru înscriere la clasa pregătiroare, Liceul Teologic Adventist „Maranatha”

În urma avizului primit de la ISJ Cluj, avem următoarele criterii de departajare specifice pentru înscrierea copiilor în clasa pregătitoare pentru anul școlar 2022-2023: Distanța dintre locul de muncă al unuia dintre părinți și sediul Liceului Teologic Adventist „Maranatha” Cluj-Napoca. ( acte doveditoare: adeverință de la locul de muncă care specifică în mod clar adresa) […]

Posted in: Admitere 2022, Noutati,

STAY TUNED WITH US

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

Your e-mail address
Error API

YOU CAN LEARN

GET THE COACHING TRAINING
BY
ADAM JONES FOR FREE

It’s limited seating! Hurry up