Incepand cu anul scolar 2022-2023 vom avea o clasa de a IX-a "STIINTELE NATURII" si doua grupe de gradinita (romana si maghiara).

TRENDING COURSES

Your chance to be a trending expert in IT industries and make a successful career after completion of our courses.

BOOKS & LIBRARY

Masterstudy is one of the world’s busiest public library systems, with over 10 million books, movies and other items to borrow.

CERTIFIED TEACHERS

Get professional education and reliable consultation by our team of certified teachers and instructors.

CERTIFICATION

Upon successful completion receive a certificate showing your achievement for completing one of our rigorous classes.

POPULAR COURSES

CENTER ACHIEVEMENTS

Here you can review some statistics about our Education Center

Foreign followers
Classes complete
Students enrolled
Certified teachers

RECENT POSTS

06
iul.
Anun╚Ť ISJ – pentru ├«nscrierea la specializarea ╚śtiin╚Ťe ale naturii cod lliceul Maranatha 307

Pentru candida╚Ťii care doresc depunerea de op╚Ťiuni ├«n alt jude╚Ť dec├ót jude╚Ťul de provenien╚Ť─â trebuie s─â se marcheze jude╚Ťul dorit folosind butonul [Adaug─â] din modulul {Admitere computerizat─â} ÔÇô Filtr─âri ÔÇô meniul {Candida╚Ťi pleca╚Ťi ├«n alte jude╚Ťe} ÔÇô c─âutarea candidatului dup─â CNP, selectarea jude╚Ťului dorit ╚Öi salvare. ATEN╚ÜIE: op╚Ťiunile acestor candida╚Ťi se vor completa tot ├«n […]

Posted in: Noutati,
04
mai
INFORMAȚII ADMITERE CLS a IX-a PROFIL TEOLOGIC

NR LOCURI DISPONIBILE : 24 Pentru admitere la profilul vocational, specializarea teologie adventist─â, ├«nscrierile la probele de aptitudini se vor face ├«n perioada 16-17 mai pe baza transmiterii unui email la liceulmaranatha@gmail.com, con╚Ťin├ónd ┬á: Anex─â la fi╚Öa de ├«nscriere pentru proba de aptitudini pentru liceu voca╚Ťional-├«n original- de la ╚Öcoala de provenien╚Ť─â, certificat de nastere […]

Posted in: Admitere 2022, Noutati,
04
mai
INFORMA╚ÜII ADMITERE CLS a IX-a PROFIL REAL┬á – ┬á╚śTIIN╚ÜE ALE NATURII

NR LOCURI DISPONIBILE : 26 Pentru admitere la probilul real- specializarea ╚Ötiin╚Ťe ale naturii, admiterea se va face pe baza de repartizare computerizat─â, ├«n perioada complet─ârii op╚Ťiunilor de c─âtre elevii claselor a VIII-a. Pentru acest profil nu se va sustine proba de aptitudini, repartizarea fiind efectuat─â strict pe baza op╚Ťiunilor elevilor, iar dup─â admitere se […]

Posted in: Admitere 2022, Noutati,

STAY TUNED WITH US

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

Your e-mail address
Error API

YOU CAN LEARN

GET THE COACHING TRAINING
BY
ADAM JONES FOR FREE

It’s limited seating! Hurry up